Location : Home > P > PWR4525W2R20J
PWR4525W2R20J
Share on FacebookShare on Facebook
PWR4525W2R20J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR4525W2R20J Wirewound Resistors - SMD 2.2 ohm 5 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PWR4525W2R20J RES SMD 2.2 OHM 5 2W 4525 1359700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR4525W2R20J RES SMD 2.2 OHM 5 2W 4525 703700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com