Location : Home > P > PWR4522AS8R20JA
PWR4522AS8R20JA
Share on FacebookShare on Facebook
PWR4522AS8R20JA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR4522AS8R20JA Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 8.2ohm 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PWR4522AS8R20JA Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 8.2ohm 800,000 Bourns 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
PWR4522AS8R20JA RES 8.2 OHM 3W 5 AXIAL 493300 Bourns Inc. 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PWR4522AS8R20JA IN STOCK 36655 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
PWR4522AS8R20JA RES 8.2 OHM 3W 5 AXIAL 598500 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PWR4522AS8R20JA RES 8.2 OHM 3W 5 AXIAL 493300 Bourns Inc. 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited