Location : Home > P > PWR4412-2SDR0300F
PWR4412-2SDR0300F
Share on FacebookShare on Facebook
PWR4412-2SDR0300F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR4412-2SDR0300F RES 0.03 OHM 5W 1 RADIAL 799200 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PWR4412-2SDR0300F RES 0.03 OHM 5W 1 RADIAL 1324200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR4412-2SDR0300F Current Sense Resistors - Through Hole 0.03ohm 5watt 1 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com