Location : Home > P > PWR263S-35-8R20F
PWR263S-35-8R20F
Share on FacebookShare on Facebook
PWR263S-35-8R20F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR263S-35-8R20F Thick Film Resistors - SMD 8.2Ohms 1 250V Learn More 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
PWR263S-35-8R20F Thick Film Resistors - SMD 8.2Ohms 1 250V Learn More 800,000 Bourns 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PWR263S-35-8R20F RES SMD 8.2 OHM 1 35W D2PAK 994300 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PWR263S-35-8R20F RES SMD 8.2 OHM 1 35W D2PAK 994300 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.