Location : Home > P > PWR263S-35-3301F
PWR263S-35-3301F
Share on FacebookShare on Facebook
PWR263S-35-3301F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR263S-35-3301F Thick Film Resistors - SMD 3.3KOhms 1 250V Learn More 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
PWR263S-35-3301F Thick Film Resistors - SMD 3.3KOhms 1 250V Learn More 800,000 Bourns 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PWR263S-35-3301F RES SMD 3.3K OHM 1 35W D2PAK 687400 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PWR263S-35-3301F RES SMD 3.3K OHM 1 35W D2PAK 687400 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.