Location : Home > P > PWR2615W4R70FE
PWR2615W4R70FE
Share on FacebookShare on Facebook
PWR2615W4R70FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR2615W4R70FE RES SMD 4.7 OHM 1 1W 2615 691400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PWR2615W4R70FE 15+ 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
PWR2615W4R70FE Wirewound Resistors - SMD 4.7 ohm 1 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
PWR2615W4R70FE RES SMD 4.7 OHM 1 1W 2615 801400 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PWR2615W4R70FE RES SMD 4.7 OHM 1 1W 2615 696200 Bourns Inc. 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PWR2615W4R70FE Wirewound Resistors - SMD 4.7 ohm 1 800,000 Bourns 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PWR2615W4R70FE Wirewound Resistors - SMD 4.7 ohm 1 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com