Location : Home > P > PWR221T-30-1502F
PWR221T-30-1502F
Share on FacebookShare on Facebook
PWR221T-30-1502F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR221T-30-1502F RES 15K OHM 30W 1 TO220 605600 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PWR221T-30-1502F Thick Film Resistors - Through Hole 15000 ohms 1 Tol 30 Watts 800,000 Bourns 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PWR221T-30-1502F RES 15K OHM 30W 1 TO220 1222600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR221T-30-1502F RES 15K OHM 30W 1 TO220 587000 Bourns Inc. Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com