Location : Home > P > PWR1913WR030F
PWR1913WR030F
Share on FacebookShare on Facebook
PWR1913WR030F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR1913WR030F RES SMD 0.03 OHM 1 1/2W 1913 1527500 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR1913WR030F Wirewound Resistors - SMD 0.5W 0.03ohms 1 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com