Location : Home > P > PVG3A101C01R00
PVG3A101C01R00
Share on FacebookShare on Facebook
PVG3A101C01R00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVG3A101C01R00 SMD 22000 murata 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PVG3A101C01R00 568749 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
PVG3A101C01R00 17+ 22000 murata 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PVG3A101C01R00 SMD 22000 murata 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-80124BLPF-JEJTFU IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-80124BLPF-JEJTFU NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
QED223 Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 880nm 1.7V 100mA 25mW/sr @ 100mA 30¡ã Radial