Location : Home > P > PV37P501A01B00
PV37P501A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV37P501A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV37P501A01B00 TRIMMER 500 OHM 0.25W TH 20000 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
PV37P501A01B00 12+ 14000 Murata 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
PV37P501A01B00 TRIMMER 500 OHM 0.25W TH 17270 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6773232322F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 6V 30mA Solder Lug