Location : Home > P > PV36P200A01B00
PV36P200A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV36P200A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV36P200A01B00 TRIMMER 20 OHM 0.5W TH 15000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV36P200A01B00 12+ 3375 Murata 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
PV36P200A01B00 TRIMMER 20 OHM 0.5W TH 5438 Murata 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A30P-5 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters SINGLE O/P, DC-HV DC PCB MOUNT,
A30P-5 XP Power 15332 2019+ DC DC CONVERTER 3000V 1W Semilex Distributor [ sales@semi-lex.com ]