Location : Home > P > PV32H501A02B00
PV32H501A02B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV32H501A02B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV32H501A02B00 TRIMMER 500 OHM 0.5W TH 27476 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV32H501A02B00 TRIMMER 500 OHM 0.5W TH 20000 Murata 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPC3HDL Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 35¡ã 2V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)