Location : Home > P > PV32H252A02B00
PV32H252A02B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV32H252A02B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV32H252A02B00 TRIMMER 2.5K OHM 0.5W TH 27472 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV32H252A02B00 TRIMMER 2.5K OHM 0.5W TH 12500 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6161132140F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 24V Round with Domed Top, 18.00mm