Location : Home > P > PV32H202A02B00
PV32H202A02B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV32H202A02B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV32H202A02B00 TRIMMER 2K OHM 0.5W TH 27467 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV32H202A02B00 TRIMMER 2K OHM 0.5W TH 12500 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1624200-7 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1W Solder Lug