Location : Home > P > PV18-6FX-C
PV18-6FX-C
Share on FacebookShare on Facebook
PV18-6FX-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV18-6FX-C Originalnew 135200 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N720A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 250MW DO35
1N720A IC 38760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N720A IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C13-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
BZX384C13-E3-18 IC 38560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C13-E3-18 NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPI530N15N3GXKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 21A TO262-3
IPI530N15N3GXKSA1 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPI530N15N3GXKSA1 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXFV12N120PS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1200V 12A PLUS220SMD
IXFV12N120PS IXYS 262060 1538+ MOSFET N-CH 1200V 12A PLUS220SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXFV12N120PS IXYS 681800 1525+ MOSFET N-CH 1200V 12A PLUS220SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXFV12N120PS NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES3F-E3/9AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 300V 3A DO214AB
ES3F-E3/9AT 789546 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ES3F-E3/9AT 17895 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ES3F-E3/9AT IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES3F-E3/9AT NEW 76910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387240004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1934984 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1934984 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com