Location : Home > P > PV18-10FN-MY
PV18-10FN-MY
Share on FacebookShare on Facebook
PV18-10FN-MY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV18-10FN-MY TERM FORK INS 156930 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B0530W-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD123
B0530W-7-F DIODES 75880 2016 SOD-123 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DMG6601LVT-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 26TSOT
DMG6601LVT-7 11878 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DMG6601LVT-7 Diodes Inc 241770 1538+ MOSFET N/P-CH 30V 26TSOT Alphatek Technology Limited
DMG6601LVT-7 Diodes Inc 241770 1538+ MOSFET N/P-CH 30V 26TSOT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRLML5203 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 3A SOT-23
IRLML5203 Semiconductor 21025 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
IRLML5203 IR 39696 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1N6481HE3/96 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A DO213AB
1N6481HE3/96 IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N6481HE3/96 RoHS 6590 11+ 11+ 8STAR-IC
1N6481HE3/96 Vishay 21370 12+ DO-213AB MELF SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1N6481HE3/96 Vishay 5914 15+ DO-213AB MELF Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
325220-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A-DVI-1010-2-01-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-I, Dual Link Receptacle Connector 29 Position Through Hole, Vertical
1759402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1759402 Phoenix Contact 147480 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1759402 Phoenix Contact 287990 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KI07505000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KI07505000J0G Amphenol FCI 157590 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
KI07505000J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KI07505000J0G NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1881529 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1881529 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1881529 Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1881529 Phoenix Contact 287390 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796422-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796422-5 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796422-5 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ 5POS 5.00MM TBLOK 45DWE (LT) Renxim Technology Limited. sales@renxim.com