Location : Home > P > PV18-10F-MY
PV18-10F-MY
Share on FacebookShare on Facebook
PV18-10F-MY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV18-10F-MY Originalnew 135200 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PV18-10F-MY RoHS Compliant 39294 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
PV18-10F-MY standard package with RoHS 46220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
PV18-10F-MY stander package 10000 PANDUIT/WSI 17+ EKT Electronics Co., Ltd
PV18-10F-MY stander package 10000 PANDUIT/WSI 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C22P-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219
BZD27C22P-HE3-08 IC 39060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C22P-HE3-08 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5259B-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 500MW SOD123
MMSZ5259B-HE3-18 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5259B-HE3-18 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-25ETS10S-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 25A TO263AB
JAN1N4148-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 200MA DO35
JAN1N4148-1 MICROSEMI 45000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN1N4148-1 MSC 10017 14-15+ DO-35 Nego IC Co.Doris@negoic.com
OSTYK60504230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60504230 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60504230 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387600404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
VK11115000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
VK11115000J0G Amphenol FCI 147660 2016+ 350 TB SOCKET 45D Unitronix Electronics Limited
VK11115000J0G IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK11115000J0G NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1879463 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 3 Position Terminal Block Header, Male Pins Black Screw Mount - Front Flange
1879463 Phoenix Contact 147880 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1879463 Phoenix Contact 288450 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1879463 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEI14C1531 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
OSTEI14C1531 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEI14C1531 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEI14C1531 On Shore Technology Inc. 157270 2016+ CONN TERM BLOCK 14POS 15MM Unitronix Electronics Limited
1709681 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1709681 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1709681 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1709681 Phoenix Contact 297970 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1845230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1845230000 Weidmuller 147810 2016+ LM 3.50/05/135 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1953980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole