Location : Home > P > PV12-6HDRB-2K
PV12-6HDRB-2K
Share on FacebookShare on Facebook
PV12-6HDRB-2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1445192-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445192-1 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445192-1 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445192-1 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445192-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLK W/SF 3.5MM 11POS TPC Global Service Co.Ltd.
546-83-403-19-111147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 403POS GOLD
546-83-403-19-111147 Preci-Dip 147140 2016+ CONN SOCKET PGA 403POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-403-19-111147 Preci-Dip 287970 2016+ CONN SOCKET PGA 403POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37008-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37008-15-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37008-15-0 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-228LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-115 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-115 FCI 8000 2012+ PV VCC .100 DR SGO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
817-22-010-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
817-22-010-30-001101 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
817-22-010-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147720 2016+ CONN SPRING 10POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
817-22-010-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298210 2016+ CONN SPRING 10POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1912618 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912618 Phoenix Contact 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1912618 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1955460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1955460000 Weidmuller 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1955460000 Weidmuller 298850 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1586075-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14P RCPT VAL-U-LOK V2 BLK
1544323-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated