Location : Home > P > PV10-8FFB-2K
PV10-8FFB-2K
Share on FacebookShare on Facebook
PV10-8FFB-2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV10-8FFB-2K TERM FORK INS 157610 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4730E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 1W DO204AL
1N4730E3/TR13 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD17C100P-E3-08 IC 38350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD17C100P-E3-08 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1SMA4752-GT3TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1W SMA
IRLH7134TR2PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 26A 8PQFN
IRLH7134TR2PBF 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRLH7134TR2PBF IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRLH7134TR2PBF IR 261890 1538+ MOSF N CH 40V 26A PQFN 5X6E Alphatek Technology Limited
IRLH7134TR2PBF IR 261890 1538+ MOSF N CH 40V 26A PQFN 5X6E AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
V715725000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
V715725000J0G Amphenol FCI 157720 2016+ 500 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V715725000J0G IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V715725000J0G NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395066010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole