Location : Home > P > PV10-14RB-2K
PV10-14RB-2K
Share on FacebookShare on Facebook
PV10-14RB-2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV10-14RB-2K 568749 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PV10-14RB-2K 568749 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-B7V5,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 400MW ALF2
APTC80H29T3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 4N-CH 800V 15A SP3
APTC80H29T3G MICROSEMI 357 20+PB SP3 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APTC80H29T3G Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EFC4621R-A-TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 24V 6A EFCP
EFC4621R-A-TR IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EFC4621R-A-TR NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDP5690 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 32A TO-220
FDP5690 Electronics 26141 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDP5690 Fairchild 157019 15+ MOSFET N-CH 60V 32A TO-220 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDP5690 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE20535300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE20535300J0G Amphenol FCI 157160 2016+ 508 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE20535300J0G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE20535300J0G NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546019-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546019-0 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546019-0 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546019-0 TE Connectivity AMP Connectors 287670 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW06500400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06500400J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 508 TB SPR PLU MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW06500400J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06500400J0G NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32418 N/A 98 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
632723100011 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - C USB 3.1, Superspeed+ Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole