Location : Home > P > PV10-10SLF-D
PV10-10SLF-D
Share on FacebookShare on Facebook
PV10-10SLF-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV10-10SLF-D 568749 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50607130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50607130J0G Amphenol FCI 147620 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50607130J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50607130J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AM-11.2896MAGQ-T Crystals and Oscillators Crystals 11.2896MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 180 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD
AM-11.2896MAGQ-T TXC CORPORATION 57579 2015+ CRYSTAL 11.2896MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
AM-11.2896MAGQ-T TXC CORPORATION 97930 2015+ CRYSTAL 11.2896MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AM-11.2896MAGQ-T TXC CORPORATION 97930 2015+ CRYSTAL 11.2896MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AM-11.2896MAGQ-T TXC CORPORATION 97930 2015+ CRYSTAL 11.2896MHZ 10PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CB3-2I-24M5760 Crystals and Oscillators Oscillators 24.576MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 50mA Enable/Disable
CB3-2I-24M5760 CTS 39770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-2I-24M5760 CTS-Frequency Controls 57279 2015+ OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-24M5760 CTS-Frequency Controls 62005 1538+ OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-2I-24M5760 CTS-Frequency Controls 88410 2015+ OSC XO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8209AI-81-33E-135.00000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 135MHZ OE
0743203004 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-I, Dual Link Receptacle Connector 29 Position Panel Mount, Through Hole
0743203004 Molex 5003 CONNRCPTDVI AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
OSTV703A151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV703A151 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV703A151 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV703A151 On Shore Technology Inc. 147710 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1858882 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858882 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1858882 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1858882 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282852-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
282852-6 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282852-6 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282852-6 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK RCPT 6POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
282852-6 TE Connectivity AMP Connectors 298950 2016+ TERM BLOCK RCPT 6POS R/A 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com