Location : Home > P > PUDP-26V-S
PUDP-26V-S
Share on FacebookShare on Facebook
PUDP-26V-S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PUDP-26V-S IN STOCK 36655 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
PUDP-26V-S ROSH 25649 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
123-13-306-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
123-13-306-41-001000 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68683-310 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
68683-310 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68683-310 Amphenol FCI 297470 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DBL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
856-10-007-30-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 7 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
856-10-007-30-051000 645978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
856-10-007-30-051000 645978 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
856-10-007-30-051000 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
856-10-007-30-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297930 2016+ CONN HEADER SGL 7POS .050 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150212-2000-TB-WB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
T38008-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38008-20-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38008-20-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794619-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-794619-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-794619-4 TE Connectivity AMP Connectors 277830 2016+ CONN HEADER 14POS DL R/A 15GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794619-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-794619-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 14POS DL R/A 15GOLD EKT Electronics Co., Ltd
0395233322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958460000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958460000 Weidmuller 298710 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022566267 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
410-87-206-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-87-206-41-105191 Preci-Dip 157370 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-206-41-105191 Preci-Dip 297990 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com