Location : Home > P > PTN5100DABSMP
PTN5100DABSMP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75KC-0040CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
1030-0019-U 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
1030-0019-U 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1030-0019-U 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1683662 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR/ACTUATOR BOX W/OUT LED
1683662 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC82360-YJ2-TLM-E Integrated Circuits (ICs) Audio Special Purpose IC SILICON AUDIO 80SQFP
LC82360-YJ2-TLM-E IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC82360-YJ2-TLM-E NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
874002AGLFT IDTIntegra 500 20-TSSOP Richmon industrial
PI6C48545LE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 650MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PI6C48545LE NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI6C48545LE PERICOM 4616 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
PI6C48545LE Pericom 13 20-TSSOP Richmon industrial
AKT4111103 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N3SV75FC-0125CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4QV01LG-0070CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24.576MHz, 200MHz, 225MHz, 250MHz 10-CLCC
EP20K100EFC324-1N ALTERA 11148 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADS7251IRTER TI 357 20+PB 16-WQFN3x3 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADS7251IRTER TI 73500 20+PB WQFN FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADS7251IRTER TI/?????? 100000 2021 WQFN TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
S25FS256SDSBHI200 Integrated Circuits (ICs) Memory IC MEM 256MB FLASH 24BGA
S25FS256SDSBHI200 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S25FS256SDSBHI200 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BQ7693006DBTR NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BQ7693006DBTR TI 10870 NEW+ TSSOP-30 Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BQ7693006DBTR TI 11170 NEWD/C TSSOP-30 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
850-80-019-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-019-30-001191 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-019-30-001191 Preci-Dip 157010 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-019-30-001191 Preci-Dip 288650 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-216393-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
1-216393-6 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-216393-6 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ CONN HEADER 16POS VERT T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
1-216393-6 TE Connectivity AMP Connectors 287970 2016+ CONN HEADER 16POS VERT T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com