Location : Home > P > PTL2012-F22NT
PTL2012-F22NT
Share on FacebookShare on Facebook
PTL2012-F22NT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTL2012-F22NT standard package with RoHS 46580 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
PTL2012-F22NT RoHS Compliant 39654 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PTL2012-F22NT 2015+ 56999 Toko America 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PTL2012-F22NT INDUCTOR PHOTOLITHOGRAPHIC 22NH 31575 Toko America 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
PTL2012-F22NT toko 135200 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A15973-23 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 330TG 9" X 9"
A15973-23 IC 40180 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15973-23 NEW 78970 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI8QFN/CG,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 8 Channel R = 20 Ohms, C = 11pF (Total) 16-XFDFN Exposed Pad