Location : Home > P > PTL2012-F1N8C
PTL2012-F1N8C
Share on FacebookShare on Facebook
PTL2012-F1N8C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTL2012-F1N8C ROSH 25649 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PTL2012-F1N8C N/A 1200000 TOKO 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
PTL2012-F1N8C N/A 1200000 TOKO 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
PTL2012-F1N8C toko 135200 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19H-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-14H-23-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
ATS-17E-47-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
ATS-07H-07-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T766
ATS-03G-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-04D-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
ATS-06E-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-13C-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
AFS20A20-1910.00-T3 Filters SAW Filters FILTER SAW 1910.00 MHZ SMD
AFS20A20-1910.00-T3 ABRACON 75800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
AFS20A20-1910.00-T3 ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
742792606 Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC