Location : Home > P > PTH12010LAS
PTH12010LAS
Share on FacebookShare on Facebook
PTH12010LAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTH12010LAS new and original 28650 TI 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
PTH12010LAS N/A 5000 TI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PTH12010LAS Module 20000 ARTESYN 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PTH12010LAS DIP-10 10007 TI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
PTH12010LAS Originalnew 1750 ARTESYN Module Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPS050200UPS-P5P-SZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPS050200UPS-P5P-SZ IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPS050200UPS-P5P-SZ original 37774 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
DPS050200UPS-P5P-SZ Semiconductor 22043 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ZPS100-24 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 100W
ZPS100-24 Call/RFQ 77930 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZPS100-24 ELECTRONICS 27471 14+/15+ more stock available Philchip Electronics Limited
ZPS100-24 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZPS100-24 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PH02S2403A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DCDC CONVERTER 3.3VOUT 2W
PH02S2403A DELTA 10000 17+ SIP EKT Electronics Co., Ltd
PH02S2403A DELTA 25639 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PH02S2403A IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PH02S2403A NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC3-0515DRW/H4/A/SMD/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN +/-15VOUT
ALE1PF18 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
ALE1PF18 Electronics 27520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ALE1PF18 IC 36742 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ALE1PF18 Panasonic 87750 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HS250 R22 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.22 OHM 1% 250W
34901-301 Relays Accessories Contact Replacement Kit
34901-301 TE Connectivity 39424 17+/18+ CONTACT SET 120A FindCores Electronics Co.,Ltd.
34901-301 TE Connectivity 61805 1538+ CONTACT SET 120A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
34901-301 TE Connectivity 8330 2014+ CONTACT SET 120A Ameyic Electronics Limited
C4IAC Relays I/O Relay Modules - Input AC Input Module 90 ~ 140VAC (120VAC Nom) Input 4.5 ~ 30VDC Supply