Location : Home > P > PTFA211801F V4
PTFA211801F V4
Share on FacebookShare on Facebook
PTFA211801F V4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTFA211801F V4 IC FET RF LDMOS 180W H-37260-2 8000 Infineon Technologies 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX384B51-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 200MW SOD323
BZX384B51-HE3-18 IC 38390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384B51-HE3-18 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DB2J31700L Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMINI2
DB2J31700L PANASONIC 34000 14-15+ SOD323 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DB2J31700L ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IPP14N03LA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 30A TO-220AB
IPP14N03LA 39544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IPP14N03LA STOCK 45570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF630BTSTU_FP001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 9A TO-220
IRF630BTSTU_FP001 Fairchild 139830 NEW RoHS MOSFET N-CH 200V 9A TO-220 FindCores Electronics Inc.