Location : Home > P > PTF561K5000FZEB
PTF561K5000FZEB
Share on FacebookShare on Facebook
PTF561K5000FZEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTF561K5000FZEB Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 1.5Kohms 1 5ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
PTF561K5000FZEB RES 1.50K OHM 1 5 PPM 1/8W 687200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PTF561K5000FZEB RES 1.50K OHM 1 5 PPM 1/8W 1333200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PTF561K5000FZEB RES 1.50K OHM 1 5 PPM 1/8W 594600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A2R500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.5 OHM 1W 1% WW AXIAL