Location : Home > P > PTF5610K000BYEB
PTF5610K000BYEB
Share on FacebookShare on Facebook
PTF5610K000BYEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTF5610K000BYEB RES 10K OHM .1 10 PPM 1/8W 1008300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PTF5610K000BYEB RES 10K OHM .1 10 PPM 1/8W 1527300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PTF5610K000BYEB Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 10Kohms .1 10ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com