Location : Home > P > PTCTL3MR250HTE
PTCTL3MR250HTE
Share on FacebookShare on Facebook
PTCTL3MR250HTE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTCTL3MR250HTE THERMISTOR PTC 25 OHM 250V 57759 Vishay 1516+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PTCTL3MR250HTE N/A 30000 VISHAY 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35505 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories PUMP/BOTT PURE-TOUCH NAT SQ 4OZ
35505 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3MN-C13 Switches Accessories - Caps Round Pushbutton Switch Cap Red Snap Fit
3MN-C13 Carling Technologies 17270 1525+ CAP RED 8MM DIA FOR 3MN SERIES Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3MN-C13 Carling Technologies 57409 15+ CAP RED 8MM DIA FOR 3MN SERIES Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
447610-1 Switches Rotary Switches Rotary Switch 20, 18 Position Panel Mount, Through Hole