Location : Home > P > PTC33SAFN
PTC33SAFN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC33SAFN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC33SAFN CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS 157720 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75BC-0051CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 672.1562MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0051CDI IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0051CDI IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330HV-02-01 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems NGR MONITOR HV PROFIBUS NC K4
SE-330HV-02-01 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330HV-02-01 NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OM-40520NT-SPUPG Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories License Key
7789225015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-SD37 CBL ASSY
7789225015 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76LC-0095CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
SM802124UMG-TR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC SYNTHESIZER 125MHZ DUAL 24QFN
EPF10K20RC208-4 Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF10K20RC208-4 ALTERA 81246 2016 QFP-208 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M1AFS1500-2FGG484 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M1AFS1500-2FGG484 Microsemi SoC 8000 16+ 484-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPF10K200SBC600-3 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPF10K200SBC600-3 ALTERA 81246 2016 BGA-600 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPF10K200SBC600-3 ALTERA 10001 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM570T144C4 18000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM570T144C4 Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPM570T144C4 ALTERA 69953 2016 QFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM570T144C4 ALTERA 10016 14-15+ TQFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
MB90F867ESPMC-GS-SPE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90860E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
89639-172HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
89639-172HLF Amphenol FCI 147520 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
89639-172HLF Amphenol FCI 297670 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
89540-416HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
89540-416HLF Amphenol FCI 147250 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
89540-416HLF Amphenol FCI 297850 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644762-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-644762-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-644762-2 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN HEADER 2POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-644762-2 TE Connectivity AMP Connectors 288790 2016+ CONN HEADER 2POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644762-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS R/A .156 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
09185347916 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle