Location : Home > P > PTC29SBDN
PTC29SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC29SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC29SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 29POS 157530 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8965460000 Industrial Controls, Meters Miscellaneous SIGNAL CONVERTER/DISCONNECTOR
IDT74FCT807BTPYI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
IDT74FCT807BTPYI IDT 56959 15+ IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 20SSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IDT74FCT807BTPYI IDT 27320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
E5AC-RX3DSM-808 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XCV100-5FG256C BGA 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV100-5FG256C XILINX 20000 2016+ BGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XCV100-5FG256C XILINX 75000 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NCD9830DBR2G ONSemicond 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AD9144BCPZ ADI 210000 20+PB NA FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
EPM240M100C4N 69953 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM240M100C4N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM240M100C4N ALTERA 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MAX396CPI+ Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 16:1 100 Ohm 28-PDIP
MAX396CPI+ MAXIM 81085 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX396CPI+ MAXIM 65500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB90394HAPMT-GS-117E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90390 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 384KB (384K x 8) ROM 120-LQFP (16x16)
MAX3190EUT-T MAXIM 75083 2016 SOT23-6 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX3190EUT-T ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADM4856ARZ-REEL7 ADI 7000 20+PB SOIC-8 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADM4856ARZ-REEL7 ADI 22799 20+PB SOP-8 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
800-10-017-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-017-40-001101 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-017-40-001101 Preci-Dip 146940 2016+ CONN HDR 17POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-017-40-001101 Preci-Dip 277990 2016+ CONN HDR 17POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-117-06-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-117-06-S-S NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-117-06-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TSW-117-06-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-117-06-S-S Samtec Inc. 157200 2016+ CONN HEADER 17POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
1-794664-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin-Lead
1-794664-0 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ CONN HEADER VERT 10POS TIN 4.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794664-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644456-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
644456-2 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ CONN HEADER VERT 2POS .100 TIN Unitronix Electronics Limited