Location : Home > P > PTC27SBDN
PTC27SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC27SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC27SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 27POS 157170 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70177-1604 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-4-0150 05000M SFTY EDGE
8N3SV76BC-0129CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 187.5MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0129CDI IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT23S08E-1DCG8 678954 13+ fenyang electronics co.,ltd
IDT23S08E-1DCG8 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IDT23S08E-1DCG8 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ICS601R-25T IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS601R-25T Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
849N202CKI-012LF IDT 49000 16+ MCU Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
43782-3672 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT TRIM KIT 36" X 72"