Location : Home > P > PTC25SBDN
PTC25SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC25SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC25SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS 157830 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV76LC-0068CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 161.1328MHz 6-CLCC
93V855AGIT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
93V855AGIT IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93V855AGIT IDTIntegra 500 28-TSSOP Richmon industrial
ICS556M-04I Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 27MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ICS556M-04I IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS556M-04I IDT 57449 15+ IC CLOCK BUFFER 1:4 27MHZ 8-SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ICS556M-04I IDT, Integrated Device Technol 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICS556M-04I Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B7A-T6C1 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Link Adapter B7A Series
B7A-T6C1 OMRON 26777 15+ InMeiLe Technology
8N4DV85AC-0131CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 114.285MHz, 114.285MHz 6-CLCC
LTC6905CS5-100#TRPBF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Oscillator, Silicon IC 100MHz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
LTC6905CS5-100#TRPBF Intersil 5000 2016+ IC OSC SILICON 100MHZ TSOT23-5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LTC6905CS5-100#TRPBF LTC-SF 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
F150-VM 10M Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories CABLE VIDEO W/ADAPTER 10M
F150-VM 10M 789456 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
M1AGLE3000V2-FG896 Microsemi SoC 8000 16+ 896-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90497GPMC-GS-256E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90495G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
7-146254-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin