Location : Home > P > PTC25SADN
PTC25SADN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC25SADN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC25SADN CONN HEADER .100 SINGL STR 25POS 157590 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV76KC-0064CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 106.25MHz 6-CLCC
8N3SV75LC-0161CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212MHz 6-CLCC
8N4DV85AC-0048CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz, 155.52MHz 6-CLCC
8N3SV76FC-0102CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0003CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0003CDI8 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XC4020XL-2BG256C XILINX 12500 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4020XL-2BG256C Xilinx Inc 8000 16+ 256-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VFX40-10FF672C XILINX 6818 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VFX40-10FF672C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4VFX40-10FF672C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC16F1776-E/SS Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
MB90594GHZPQC-GS-195ERE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90590G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-PQFP (14x20)
72205LB15TFI IDT 959500 15+ QFP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
PIC12LF1571T-I/SN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
PIC12LF1571T-I/SN MICROCHIP 7850 8-SOIC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
PIC12LF1571T-I/SN MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
PIC12LF1571T-I/SN NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI3VDP411LSZBEX Newstock 22500 2016+ Original IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PI3VDP411LSZBEX PERICOM 10666 14-15+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
0313872003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 73 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-80-038-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-038-30-480101 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-038-30-480101 Preci-Dip 157020 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-038-30-480101 Preci-Dip 287770 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com