Location : Home > P > PTC19SAGN
PTC19SAGN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC19SAGN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC19SAGN CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS 157270 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001EG-1052CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 425MHz, 212.5MHz, 106.25MHz, 159.375MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-1052CDI IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82495-4260 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM4260 UNIVERSAL MAT, 5METER
SY100HA643JI-TR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 160MHz 28-LCC (J-Lead)
8N3SV76AC-0045CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0045CDI IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76AC-0045CDI IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XC2C32A-4VQG44C originalne 41710 12+ QFP IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC2C32A-4VQG44C XILINX 8923 2016 TQFP44 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XC2C32A-4VQG44C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DG403C/D Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 2 Circuit IC Switch 2:1 45 Ohm Dice
DG403C/D brenda@hon 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DG403C/D N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DG403C/D Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB96F386RWBPMC-GS-105E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
C8051F989-C-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51 8051 C8051F9xx Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (4K x 8) FLASH 24-QFN (4x4)
72V3650L6BB Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 2048X36 6NS 144-BGA
72V3650L6BB IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AT25DF011-XMHNGU-B Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 1MB 8TSSOP
894-70-081-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 81 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-70-081-10-001101 Preci-Dip 147020 2016+ CONN HDR 81POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-70-081-10-001101 Preci-Dip 289150 2016+ CONN HDR 81POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-05-12 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-05-12 3M 157720 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Unitronix Electronics Limited
929836-05-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS EKT Electronics Co., Ltd
929836-05-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929836-05-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS TPC Global Service Co.Ltd.
9-103329-0-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103329-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 147230 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103329-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 277470 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103329-0-14 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103329-0-14 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
0026486154 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
61205025821 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 50 Position Rectangular Header Connector IDC Gold
61205025821 Wurth Electronics Inc 157250 2016+ CONN IDC 2.54MM MALE 50P Unitronix Electronics Limited
61205025821 Wurth Electronics Inc 278170 2016+ CONN IDC 2.54MM MALE 50P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com