Location : Home > P > PTC18SBDN
PTC18SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC18SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC18SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS 157470 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40165-0043 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY MAT 750X1800MM
40165-0043 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NJ501-1320 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NJ501-1320 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LMK04000BISQX/NOPB IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70178-1658 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-4-0380 00100M SFTY EDGE
70152-1465 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
S6E2H46G0AGB30000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2H4 Microcontroller IC 32-Bit 160MHz 544KB (544K x 8) FLASH 121-FBGA (6x6)
R5F1006ADSP#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F1006ADSP#V0 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MB95F698KPMC-G-SNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8FX F2MC-8FX MB95690K Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 60KB (60K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
MB95F698KPMC-G-SNE2 Fujitsu??¨º?¨ª¡§ 7020 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MB95F698KPMC-G-SNE2 Fujitsu??¨º?¨ª¡§ 7270 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MB95F698KPMC-G-SNE2 Fujitsu??¨º?¨ª¡§ 7570 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SN74LV1T125DBVR IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN74LV1T125DBVR NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SN74LV1T125DBVR TI 7528 SOT23 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
SN74LV1T125DBVR TI 33000 16+ SOT23-5 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
09185146913001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle