Location : Home > P > PTC17SFAN
PTC17SFAN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC17SFAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC17SFAN CONN HEADER .100 SINGL STR 17POS 147550 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0107CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 187.5MHz, 150MHz, 300MHz, 300MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0107CDI IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001EG-0039CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 148.5MHz, 125MHz, 200MHz, 100MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-0039CDI IDT 41500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
OS3101-2-PN-0P-B2 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY LASER SCANNER
OS3101-2-PN-0P-B2 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK737 C-TON Industries 8000 2012+ DPM LCD 5V PWR 2V POS RED MINI Global Thunder Electronics Co.,Ltd