Location : Home > P > PTC15SBDN
PTC15SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC15SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC15SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS 157870 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-1164CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 156.25MHz, 312.5MHz, 125MHz, 250MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-1164CDI IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ANMX833020CE Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories COLOR CAMERA CABLES 20M
82375-0570 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE225 SAFETY CONTACT 3160MM
82375-0570 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301260048 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 4024 W/2 4020-2 IN POS 3&4