Location : Home > P > PTC15SBAN
PTC15SBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC15SBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC15SBAN CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS 157210 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0121CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 180MHz 10-CLCC
8N3QV01EG-0121CDI8 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FP2-PRT-S IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FP2-PRT-S NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASM3P2812AF-08SR brenda@hon 83325 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ASM3P2812AF-08SR N/A 15000 2016 SOP-8 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ASM3P2812AF-08SR N/A 18000 2016+ SOP-8 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ASM3P2812AF-08SR n/a 5000 16+ SOP-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ADS7044IDCUR TI 73500 20+PB VSSOP FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADS7044IDCUR TI 16666 2022+ VSSOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADS7044IDCUR TI/?????? 100000 2021 VSSOP TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
TMS320C6712GFN100 TI 79500 2016 BGA European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TMS320C6712GFN100 TI 90000 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TMS320C6712GFN100 TI 10020 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
TMS320C6712GFN100 TI 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
70V3319S133BF8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 208CABGA
70V3319S133BF8 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N5284UR-1 45000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN1N5284UR-1 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N5284UR-1 N/A 35600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
JAN1N5284UR-1 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JAN1N5311-1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Current Regulation/Management Current Regulator Regulator 3.6mA DO-7
JAN1N5311-1 45000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN1N5311-1 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N5311-1 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLD1315ELXUMA1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 3 Output Linear PWM Dimming 120mA PG-SSOP-14
TLD1315ELXUMA1 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLD1315ELXUMA1 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10073456-031LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10073456-031LF Amphenol FCI 157390 2016+ CONN HEADER Unitronix Electronics Limited
10073456-031LF Amphenol FCI 287650 2016+ CONN HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10073456-031LF IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71918-460 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
71918-460 Amphenol FCI 298910 2016+ CONN HEADER 60POS STR .100 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71918-460 FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
71918-460 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 60POS STR .100 30AU EKT Electronics Co., Ltd
104437-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
104437-3 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ CONN HEADR BRKWAY 6POS R/A TIN Unitronix Electronics Limited
104437-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY 6POS R/A TIN EKT Electronics Co., Ltd
104437-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY 6POS R/A TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
104437-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY 6POS R/A TIN TPC Global Service Co.Ltd.