Location : Home > P > PTC15SACN
PTC15SACN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC15SACN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC15SACN CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS 157710 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0147CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 400MHz, 1GHz, 1GHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0147CDI IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0147CDI IDT 73000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
IDT74FCT88915TT70PY 678954 13+ fenkey electronics co.,ltd
524MILFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 200MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
524MILFT IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
524MILFT IDT 28000 15-16+ Originalnew ERAI Sale Development
524MILFT RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PI6C182AHEX Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 125MHz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
PI6C182AHEX N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PI6C182AHEX Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC12F675-E/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-PDIP
PIC12F675-E/P MICROCHIP 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC12F675-E/P N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PIC12F675-E/P N/A 64520 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
AT91SAM7X512B-CU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM7? SAM7X Microcontroller IC 16/32-Bit 55MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TFBGA (9x9)
MB90349CASPFV-GS-317E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
350-10-123-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-123-00-006101 Preci-Dip 157340 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-123-00-006101 Preci-Dip 270850 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com