Location : Home > P > PTC14SBDN
PTC14SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC14SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC14SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 14POS 157060 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ANPVC2260 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Cameras/Sensors 2 MEGAPIXEL CAMERA GREY SCALE
CY7B991V-2JC Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Buffer/Driver IC 80MHz 32-LCC (J-Lead)
CY7B991V-2JC CY 10750 14-15+ PLCC Nego IC Co.Doris@negoic.com
CY7B991V-2JC CYPRESS 27080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CY7B991V-2JC CYPRESS 27080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70151-1007 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
74006-3630 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM10-3630 SAFETY MAT 10M CABLE
EFM32LG380F64G-E-QFP100 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 Leopard Gecko Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
10AS057K2F35I2LG Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 570K Logic Elements 256KB 1.5GHz 1152-FCBGA (35x35)
TSW-122-08-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
TSW-122-08-G-S-RA NEW 288750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-122-08-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929838-01-15-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
929838-01-15-RK 3M 157520 2016+ CONN HEADER 30POS R/A DUAL .100 Unitronix Electronics Limited
929838-01-15-RK 3M 278750 2016+ CONN HEADER 30POS R/A DUAL .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-04-21-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929834-04-21-RK 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929834-04-21-RK 3M 278870 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-04-21-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-04-21-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS TPC Global Service Co.Ltd.
951112-4620-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
951112-4620-AR-PT 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
951112-4620-AR-PT 3M 147110 2016+ CONN HEADER 12POS 2MM R/A SMD Unitronix Electronics Limited
951112-4620-AR-PT 3M 277990 2016+ CONN HEADER 12POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
951112-4620-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN HEADER 12POS 2MM R/A SMD TPC Global Service Co.Ltd.
87568-3063 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 30 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG
87568-3063 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
87568-3063 Molex Connector Corporation 157760 2016+ CONN RECEPT 30POS 2MM IDT GOLD Unitronix Electronics Limited
87568-3063 MOLEX9 10000 16+ 2.00mm(.079)PitchMilli-GridCable- Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com