Location : Home > P > PTC14SAGN
PTC14SAGN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC14SAGN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC14SAGN CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS 146970 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CP1E-NA20DR-A 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CP1E-NA20DR-A 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
8N4SV75AC-0005CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
82320-5116 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 18.5X44 MAT W/TOP RT ANG BLK 5M
MAX166CCWP MAXIM 36650 2013+ New And Original Semilex Electronics Direct
MAX166CCWP MAXIM 36650 2013+ New And Original Semilex Electronics Corporation
MAX166CCWP MAXIM 2000 2012 Puretronix Co., Limited
MAX166CCWP Maxim 650 10+
PIC16LF18875-E/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP
MB90437LPF-GS-472E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90435 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
MB91F526LWBPMC-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91520 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.0625MB (1.0625M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)
CY62148GN-45ZSXIT Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MBIT 45NS 32TSOP
CY62148GN-45ZSXIT Cypress 5521 32-TSOP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
24FC64T-I/OT Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 64KBIT 1MHZ SOT23-5
24FC64T-I/OT Microchip 39564 NEW RoHS IC EEPROM 64KBIT 1MHZ SOT-23-5 FindCores Electronics Inc.
24FC64T-I/OT Microchip 61945 1525+ IC EEPROM 64KBIT 1MHZ SOT-23-5 Alphatek Technology Limited
24FC64T-I/OT Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
24FC64T-I/OT Microchip Technology 30,000 2102+ EEPROM 64K 8K X 8 2.5V HI-SPEED SER EE IND EKT Electronics Co., Ltd
VIPER38LE Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 60kHz 10-SDIP
VIPER38LE IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VIPER38LE NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAX5918AEEE+T MAXIM 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX5918AEEE+T MAXIM 81085 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX5918AEEE+T MAXIM 65500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
4-103148-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-103148-0 TE Connectivity AMP Connectors 156980 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103148-0 TE Connectivity AMP Connectors 277950 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 30POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103148-0 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103148-0 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 30POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
800-10-023-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-023-20-001101 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-023-20-001101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN HDR 23POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-023-20-001101 Preci-Dip 288410 2016+ CONN HDR 23POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185167014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
0022283231 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold