Location : Home > P > PTC12DAGN
PTC12DAGN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC12DAGN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC12DAGN CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS 147360 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-0021CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 164.3555MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-0021CDI8 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001EG-1105CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 110MHz 10-CLCC
8N3Q001EG-1105CDI8 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85KC-0052CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 425MHz, 212.5MHz 6-CLCC
DK203 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DK203 39374 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
8335910250 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies SIM S7/400 FB4 X 10 CBL ASSY
ADC34J43IRGZ25 TI 10000 2022+ 48-VQFN7x7 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADC34J43IRGZ25 TI 357 20+PB 48-VQFN7x7 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
R5F21164DSP#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/1x/16 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F21164DSP#U0 ELECTRONIC 25399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH
R5F21164DSP#U0 OEMs 37450 2013+ New And Original Semilex Electronics Corporation
MAX264BEPI Integrated Circuits (ICs) Interface - Filters - Active IC FILTER SW CAP BANDPASS 28-DIP
MAX264BEPI MAXIM 96500 2016 PDIP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX264BEPI ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
89H24NT24G2ZAHLI8 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GS2988-INTE3 Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC CABLE DRIVER DUAL 16QFN
GS2988-INTE3 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GS2988-INTE3 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-120-00-019101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-120-00-019101 Preci-Dip 147120 2016+ CONN HDR 20POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-120-00-019101 Preci-Dip 278490 2016+ CONN HDR 20POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-643819-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG