Location : Home > P > PTC11SAAN
PTC11SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC11SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC11SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS 147480 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3DV85LC-0057CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 77.76MHz 6-CLCC
FQ2-S35-13M Industrial Controls, Meters Machine Vision - Cameras/Sensors MONO,1.3MPIX,PNP,C-MOUNT
FQ2-S35-13M NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MC10H641FN Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 65MHz 28-LCC (J-Lead)
MC10H641FN MOTOROLA 84000 2016 BBGECL/TTLCLOCKDRVR Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MC10H641FN ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N4SV75FC-0090CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0090CDI IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0090CDI IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85EC-0110CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 38.88MHz 6-CLCC
70178-1050 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-2-2410L 05000C SFTY EDGE
XCS20XL-4TQ144I TQFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCS20XL-4TQ144I Xilinx Inc 8000 16+ 144-LQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XCS20XL-4TQ144I XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PIC16F1618-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
PIC16F1618-I/ML IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC16F1618-I/ML NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R5F21322DDSP#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/3x/32D Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F21322DDSP#U0 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAX9300GGN/VY+GGB NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794077-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
794077-2 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
77313-202-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?