Location : Home > P > PTA2044-2015CPD103
PTA2044-2015CPD103
Share on FacebookShare on Facebook
PTA2044-2015CPD103 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3386F-1-255LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2.5M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386F-1-255LF 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386F-1-255LF 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386F-1-255LF IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1623866-4 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
1-1623866-4 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1623866-4 TE Connectivity 10000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
1-1623866-4 TE Connectivity 27119 12+ TRIMMER 200K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1-1623866-4 TE Connectivity 50000 12+ TRIMMER 200K OHM 0.75W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd