Location : Home > P > PT6UCSB3-14-15P
PT6UCSB3-14-15P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-008-26M16-5SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 5C 5#12 SKT PLUG THRD
L777HDB44POL2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
2M801-008-16ZN9-200PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#16 PIN PLU THRD
TVS07RF-15-18AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
CTVPS00RF-15-5AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 5C 5#16 PIN RECP
GTCL06LCF22-22P-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#8 PIN PLUG
75-68822-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
180-015-213R911 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
97-3100A24-9SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 SKT RECP
416-83-250-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1581080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1581080000 Weidmuller 156930 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1581080000 Weidmuller 287770 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com