Location : Home > P > PT02A12-14P
PT02A12-14P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3476W20-16SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PV71L18-32P Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS01RF-17-35P-U Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3474W14-4P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108A24-12PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
97-3106B22-12PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
DDM-09-365-1-BSK1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 9 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180¡ã Shielded
90500-4012 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle