Location : Home > P > PT01SE-18-32PW(SR)
PT01SE-18-32PW(SR)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3100E24A28PWB Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
CA3100E16S-1SB02-05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS3111J14-18S Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
TV07DZ-15-55PC-P15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
PT06SE-22-96S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3451L28-21S Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
TVPS00RS-23-21HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3451W28-22PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
PT01SE-22-25S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIT6US14S-2PC-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#16S PIN PLUG
52465-2491 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Tin-Lead
CA3102E36-6PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
CA3102E36-6PB ITT 38850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3102E36-6PB ITT 87490 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3102E36-6PB ITT 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AIT0E24-22SC-C10 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#8 SKT RECP
0526021279 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
84982-9 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
1-88179-8 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors - Housings Housing FFC, Discrete Wire Housing for Female Contacts Connector Detent Lock 28Pos 0.100" (2.54mm)
CA3106F14S-5PF80A176F187 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT01SE-18-32P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold