Location : Home > P > PT01SE-14-12S(SR)
PT01SE-14-12S(SR)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10054542-001LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPT SAS 22POS VERT PCB
SBR-ST-22-P-ML Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SAS STANDARD TH 22 PRESS FIT
75-68036-78P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
DJT16E23-55HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
8AD36-2230-LJ Connectors, Interconnects Pluggable Connectors MINI SERIAL ATTCH SCSI CONN INT
GT17H-26DP-2C Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories INSULATOR INLINE CONN
430111-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-26-0 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432212-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432212-21-0 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69190-410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
69190-410 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69190-410 FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
69190-410 FCI 8000 2012+ BERGSTIK II SR STRAIGHT RET Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0386913312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1954715 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954715 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1954715 Phoenix Contact 277610 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395177910 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)